O nas:

Aleksandra Łogusz i Maciej Margas

Założyliśmy POLAND ON AIR łącząc nasze dwie wielkie pasje – fotografię oraz obserwowanie świata z wysokości. Pracujemy także na ziemi, jednak to ze zdjęć lotniczych jesteśmy znani najbardziej. Naszą specjalnością jest pokazywanie świata w sposób, w jaki mało kto ma okazję go oglądać. A naszą misją jest promowanie Polski i pokazywanie jej w pozytywny i atrakcyjny sposób. Żeby o Polsce było głośno, żeby była „na antenie” – w pozytywny sposób. Dlatego ON AIR.
Wzbijamy się w powietrze samolotami, dronami, śmigłowcami – wszystko po to, żeby zaciekawić, zachwycić, zatrzymać na dłużej. Skłonić do refleksji, zainspirować. Pozwolić spojrzeć na świat z innej perspektywy. Dzięki temu łatwiej jest go zrozumieć i można go odkrywać na nowo, niczym dziecko.
Wydajemy albumy prezentujące piękno naszego kraju z lotu ptaka.
Sprzedajemy wydruki z naszymi zdjęciami, organizujemy wystawy, sprzedajemy licencje na ujęcia lotnicze, pracujemy na planach filmowych, dokumentujemy budowy, kręcimy filmy promocyjne miast, regionów, hoteli a także vlogi z naszych podróży.
Jesteśmy polską firmą, korzystającą z polskich podwykonawców – pilotów, grafików, tłumaczy, drukarni. Nie stoi za nami żaden urząd ani instytucja. Działamy oddolnie.

Zapraszamy do współpracy!

e-mail: info@polandonair.com

Nie prowadzimy własnej sprzedaży stacjonarnej.

Chcesz sprzedawać nasze albumy? Napisz!

Oferta:

Jesteśmy specjalistami od rzeczy niemożliwych. Mamy głowy pełne pomysłów czekających na zrealizowanie. Dla dobrych zdjęć jesteśmy w stanie zrobić naprawdę wiele.
Zrobiliśmy zdjęcie Marszu Miliona Serc, które obiegło Internet. Pokazywaliśmy z powietrza warszawskie Strajki Kobiet. Lecieliśmy nocą 3,5km nad Warszawą z nogami na zewnątrz. Wspinaliśmy się na 327 metrowy maszt telekomunikacyjny. Wlatywaliśmy samolotem nad Tatry.
 Cechuje nas pasja, cierpliwość i perfekcjonizm. W naszą pracę wkładamy mnóstwo zaangażowania i serca – albo robimy coś na 100%, albo wcale.
Maciej Margas jest laureatem nagród Grand Press Photo oraz Drone & Astrophotography Awards 2022/2023.
Album POLSKA Z NIEBA został nagrodzony w 30. Przeglądzie Książki Turystycznej i Krajoznawczej PTTK.

Co możemy zaoferować?

23.000 subskrybentów

Średnio 100-200K wyświetleń filmów miesięcznie

8.000 fanów

12.000 fanów na wszystkich profilach

Nasza historia w dużym skrócie:

 

 • 2014
  • Premiera (w kinie Muranów podczas DKF oraz online) debiutanckiego filmu Macieja Margasa Warsaw 24H timelapse, pokazy ujęć na kurtynie wodnej w Parku Fontann; Emisja filmu „Warsaw 24H timelapse” 1.08.2014 na Federation Square w Meloburne z okazji 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego; Aleksandra Łogusz zakłada fanpage Blogusz, poznajemy się 😉
 • 2015
  • Początek projektu WARSAW ON AIR – nasze pierwsze zdjęcia lotnicze Warszawy oraz głośna wystawa na 35. piętrze WTT; Fragmenty filmu „Warsaw 24H timelapse” wykorzystane w reportażu Resurrecting History: Warsaw, przygotowanym przez BBC Four; „Windows to Warsaw” – współudział w wystawie o Warszawie w Ambasadzie RP w Canberze, Australia,
 • 2016
  • Zakładamy sklep internetowy Warsaw Gift Shop, Maciej Margas otrzymuje nagrodę Grand Press Photo za „Planetę Warszawę”, wykonuje nocne zdjęcia lotnicze Warszawy z wysokości 3500 metrów; PLinNATO – udział w wystawie zbiorowej w Kwaterze Głównej NATO w Brukseli przez szczytem NATO w Warszawie (03.2016); VARŠAVA Z LOTU PTAKA – Wystawa w Česke Centrum z PLL LOT, Praga (5.08 – 25.08); Varšava z Vtáčej Perspektívy – Wystawa w Kulturpark z PLL LOT, Koszyce (09.2016); International Photography Awards 2016, wyróżnienie w kat. Fotografii Lotniczej,
 • 2017
 • 2018
  • Przechodzimy rebranding – Warsaw Gift Shop zmienia się w POLAND ON AIR. Wydajemy album o tym samym tytule.
 • 2019
  • Wydajemy album o Górnym Śląsku i woj. śląskim – SILESIA ON AIR.
 • 2020
  • Rośnie nasz kanał YouTube, nagrywamy z powietrza wybuch „Strajków Kobiet”, premiera hitowego filmu „Warsaw By Night„.
 • 2021
 • 2022
 • 2023

W mediach:

Zaufali nam:

0