Nowy album o Bielsku-Białej

Bielsko-Biała i okolice z lotu ptaka

Istnieją miejsca, które wydają się być tkane z historii. Zlokalizowana w sercu południowej Polski Bielsko-Biała jest jednym z nich.

Odkryj urok Bielska-Białej z lotu ptaka! Od zabytkowej starówki, po perły architektury różnych epok. A wszystko to na spektakularnym tle Beskidów, splecione płynącą od wieków rzeką Białką. Fotografie autorstwa Macieja Margasa ukazują dynamiczny rytm i niezmienną elegancję „Małego Wiednia” wraz z pięknem okolicznej przyrody.

Nasz album o Bielsku-Białej to idealny pomysł na prezent: dla kochających Bielsko-Białą, miłośników fotografii oraz tych, którzy cenią sobie piękno polskich krajobrazów. To także wspaniała pamiątka dla tych, którzy chcieliby zatrzymać wspomnienia związane z tym wyjątkowym miejscem.

99 zł + wysyłka 16-21 zł

Co znajdziesz w albumie Bielsko-Biała i okolice z lotu ptaka?

Spis treści:

Przykładowe zdjęcia z albumu:

Pobierz przykładowe strony z albumu w PDF:


O albumie

„Bielsko-Biała i okolice z lotu ptaka” to efekt współpracy Bielszczanki i Warszawiaka. Na przestrzeni ostatnich lat wspólnie odwiedzaliśmy Bielsko, uwieczniając je na zdjęciach wykonywanych z samolotów oraz dronów. Materiału zrobiło się tak dużo, że postanowiliśmy zamknąć go w formie albumu.

W naszym albumie o Bielsku-Białej prezentujemy znane miejsca „dwumiasta” z innej perspektywy, pokrótce nakreślając ich historię. Wystarczy kilka minut, żeby znad miasta nadlecieć nad czarujące Międzybrodzie i Jezioro Żywieckie, które w porannym świetle wyglądają jak nie z tego świata. Stamtąd, gdzie nie spojrzymy, tam zachwycą nas cudowne krajobrazy okolicznych gór Beskidu Małego, Beskidu Żywieckiego i Beskidu Śląskiego.


Format: 22 x 22 cm
Ilość stron: 216
Oprawa: Twarda
Opisy: po polsku i po angielsku
ISBN: 978-83-947401-5-3


Opinie o albumie:

Warto ❤️

Rated 5,0 out of 5
12 stycznia 2024

Warto ❤️ piękne zdjęcia, cudowne opisy ❤️ my zakupiliśmy w dniu premiery 😎

Anna Karolina

pozycja obowiązkowa

Rated 5,0 out of 5
12 stycznia 2024

Mam.👍 Piękny.👏 W bibliotece bielszczanina , a i bialanina, pozycja obowiązkowa…❤️

Edward Kołek

wspanialy

Rated 5,0 out of 5
12 stycznia 2024

Kupilam w prezencie —-wspanialy .GRATULACJE za wykonanie i nie tylko —LOTY♥💪 ♥ ♥

Jadwiga Kowalska

Wspaniały album...

Rated 5,0 out of 5
22 grudnia 2023

Wspaniały album o wspaniałym mieście!

Jerzy Ogrodzki


Nasze filmy o Bielsku-Białej:

99 zł + wysyłka 16-21 zł (do paczkomatu lub kurierem)

W albumie są zdjęcia z

7

ostatnich lat

Album posiada

216

stron

Album zawiera

117

autorskich fotografii

Format albumu:

22x22cm

w twardej oprawie


O autorach

Maciej Margas i Aleksandra Łogusz

Specjaliści od rzeczy niemożliwych. Miłośnicy fotografii oraz widoków z wysokości. Autorzy 6 albumów o Polsce z lotu ptaka.

On – aerial storyteller – poprzez fotografię lotniczą pokazuje nie tylko piękne widoki, ale także opowiada historie. Autor najpopularniejszych filmów o Warszawie z lotu ptaka na YouTube. Za fotografię „Planeta Warszawa” otrzymał nagrodę Grand Press Photo. Lata kiedy tylko może – dronem, samolotem, śmigłowcem – czymkolwiek, co wzbija się w powietrze i jest (w miarę) bezpieczne. Perfekcjonista.

Ona – z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania fotograf oraz promotor Polski w różnych postaciach. Rodowita Bielszczanka. W 2014 roku jej fotografia „Sen o Warszawie” otrzymała tytuł Zdjęcia Roku. Szefowa marketingu i promocji, zawsze z głową pełną pomysłów. Pokazuje pozytywną stronę Polski – jej piękno. Organizuje, publikuje i pilnuje, żeby każdy album dotarł do swojego adresata 🙂


Dotychczasowe albumy o Polsce wydane przez POLAND ON AIR:

Płyta z muzyką Poland From The Sky by Wojciech Harasimowicz

Poland From The Sky to debiutancki minialbum Wojciecha Harasimowicza, złożony z 6 utworów skomponowanych na potrzeby naszych filmów na YouTube.

Zamów albumy w naszym sklepie internetowym – nie znajdziesz ich w sieciowych księgarniach 🙂

0