Album WARSZAWA Z NIEBA – WARSAW FROM THE SKY

Warszawa jest większa i piękniejsza niż kiedykolwiek. Pokażmy to światu. Zobaczmy to sami!

Inspirująca opowieść o pasji do latania i fotografowania a także niezwykły dokument o nieustannie zmieniającej się Warszawie lat 20. XXI wieku. Razem polecimy nad najatrakcyjniejsze miejsca stolicy – malowniczą Wisłę, historyczne i współczesne centrum, urokliwe parki oraz wiele innych ciekawych zakątków. 

Nowe zdjęcia lotnicze autorstwa Macieja Margasa ukazują nieoczywiste piękno miasta, które nie potrzebuje porównań, a zachwyca swoją różnorodnością i wyjątkowością – sprawiając, że pokochasz Warszawę.

„WARSZAWA Z NIEBA” to już 3. odsłona naszej serii poświęconej Warszawie (po „WARSAW ON AIR” i „WARSZAWIE Z LOTU PTAKA”), dokumentującej miasto w XXI wieku. Album oferuje niepowtarzalne spojrzenie na stolicę Polski, łącząc artystyczną wizję autora oraz jego miłość do Stolicy z różnorodnością miejskiej architektury.

159 zł + wysyłka 16-21 zł. Paczki nadajemy w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia. Wysyłamy też za granicę 🙂 Premiera albumu nastąpi w czerwcu 2024!

Nasz album o Warszawie ma opisy po polsku i po angielsku, twardą oprawę, 280 stron, i duży format B4 (24x33cm) co sprawia, że nie tylko wspaniale się go czyta, ale stanowi też wyjątkowy i elegancki prezent.


Co znajduje się w albumie Warszawa z Nieba – Warsaw From The sky?


Album nie ma sztywnego podziału na rozdziały. Zabieramy czytelnika w lot wokół Warszawy – od Śródmieścia, przez Wolę, Ochotę, aż po niemal wszystkie dzielnice. Fotografie w albumie powstawały na przestrzeni 3 lat – od maja 2021 do kwietnia 2024. Poniżej znajduje się mapa z nałożonymi na siebie trasami części naszych lotów.

159 zł + wysyłka 16-21 zł. Premiera albumu nastąpi w czerwcu 2024!


Opinie o albumie:

There are no reviews yet. Be the first one to write one.


O albumie Warszawa z Nieba

W 2024 roku mija 7 lat od premiery albumu WARSAW ON AIR oraz niemal dekada od wykonania fotografii, które w nim zawarliśmy. Sporo się od tego czasu zmieniło, przyszła zatem pora, żeby naszą opowieść o Warszawie widzianej z powietrza nieco zaktualizować. WARSZAWA Z NIEBA to duchowy następca bestsellerowego albumu „WARSAW ON AIR”.

Od 2021 roku wykonaliśmy nad Warszawą ponad 20 sesji zdjęciowych lecąc samolotem, o różnych porach roku oraz dnia, wlatując nawet nad ścisłe centrum miasta.

Po udanej sesji zdjęciowej 🙂

Poświęciliśmy na album

3

lata pracy

Album posiada

280

stron

Album zawiera

130

autorskich fotografii

Format albumu:

24x33cm

w twardej oprawie


O autorach

Maciej Margas i Aleksandra Łogusz

Specjaliści od rzeczy niemożliwych. Wizjonerzy, miłośnicy fotografii, oraz widoków z wysokości.

On – fotograf i operator, varsavianista, laureat Grand Press Photo. Lata kiedy tylko może – dronem, samolotem, śmigłowcem – czymkolwiek co wzbija się w powietrze i jest bezpieczne. Autor 7 już albumów ze zdjęciami lotniczymi.

Ona – z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania fotograf oraz promotor turystyki w różnych postaciach. W 2014 roku jej fotografia „Sen o Warszawie” otrzymała tytuł Zdjęcia Roku 2014. Zawsze z głową pełną pomysłów. Organizuje, promuje, publikuje i pilnuje, żeby każdy album dotarł do swojego adresata 🙂

Dotychczasowe albumy o Polsce wydane przez POLAND ON AIR:

Płyta z muzyką Poland From The Sky by Wojciech Harasimowicz

Poland From The Sky to debiutancki minialbum Wojciecha Harasimowicza, złożony z 6 utworów skomponowanych na potrzeby naszych filmów na YouTube. Stanowi ciekawe uzupełnienie albumu Polska z Nieba, tak aby mógł on oddziaływać na więcej zmysłów 🙂

Zamów albumy w naszym sklepie internetowym – nie znajdziesz ich w sieciowych księgarniach 🙂

0