fbpx

Filmy

Produkcja filmowa

Zajmujemy się produkcją filmową od pomysłu do realizacji. Poszukujesz kogoś, kto spojrzy na Twoją działalność z zewnątrz, przeanalizuje swoim okiem i opowie Twoją historię? Oto jesteśmy! Maciej Margas to operator kamery i reżyser, absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Zajmujemy się produkcją filmową zarówno na ziemi jak i w powietrzu. Kręcimy nieruchomości, obiekty usługowe, filmy promocyjne, teledyski. Poniżej przedstawiamy wybrane realizacje.

 

Bank ujęć lotniczych

Posiadamy bank ujęć lotniczych oraz timelapse, które idealnie sprawdzą się jako ujęcia sytuujące do różnego rodzaju produkcji. Nasz bank ujęć lotniczych był wykorzystywany m.in. w serialu TVN “Druga Szansa”, programie BBC Four “Resurrecting History: Warsaw” czy w spotach reklamowych.

 

Filmy z drona

Poza zdjeciami i filmami z samolotu kręcimy również efektowne filmy z drona. Pilotujemy drony takie jak DJI Mavic 2 Pro oraz posiadający wymienną optykę DJI Inspire 2, dzięki czemu możemy stworzyć efektowne i niezwykle dynamiczne filmy z lotu ptaka. Nasze filmy z drona świetnie sprawdzą się przy prezentacji nieruchomości, w filmie promocyjnym, fabularnym, ślubnym, teledysku.

 

Napisz na info@polandonair.com lub zadzwoń – +48 505 716 689.

Tatry
metropol

Bank ujęć lotniczych

0