Filmy z drona i bank ujęć lotniczych

Posiadamy stock ujęć lotniczych z całej Polski. Ujęcia lotnicze Warszawy oraz Polski z naszego banku ujęć wykorzystywane są w programach TV, produkcjach filmowych, reklamach, reels’ach.

Udzielamy niewyłącznych licencji na nasze filmy. Wyceniamy ilość wybranych ujęć, niezależnie od czasu ich trwania. Koszt licencji na 1 ujęcie to 1200zł do 5000zł + VAT, w zależności od zastosowania. Nie udzielamy licencji „za podpis” 🙂

Jeśli chcesz wykorzystać nasze ujęcia – napisz na info@polandonair.com z informacją, o które ujęcia z naszych filmów chodzi, oraz w jaki sposób miałyby zostać wykorzystane.

 

Zajmujemy się produkcją filmową od pomysłu do realizacji, zarówno na ziemi jak i w powietrzu. Kręcimy nieruchomości, obiekty usługowe, filmy promocyjne, teledyski, relacje z eventów.

Do naszych klientów należą m.in.: PGNiG S.A., Syrena Hotels, Emitel, Travelclick, Miasto Gliwice, UM woj. kujawsko-pomorskiego.

Obsługujemy klientów z branży turystycznej, hotelarskiej (HoReCA), przemysłowej, energetycznej, IT, telekomunikacyjnej, medycznej, architektonicznej i budowlanej.

Warszawa - stock'owe ujęcia z drona:

Kraków - stock'owe ujęcia z drona:

Wrocław - stock'owe ujęcia z drona:

Kujawy i Pomorze, Gdańsk, Bydgoszcz - stock'owe ujęcia z drona:

Katowice i Śląsk - stock'owe ujęcia z drona:

Bielsko-Biała - stock'owe ujęcia z drona:

Pozostałe miejsca - stock'owe ujęcia z drona:

Filmy z drona

Nagrywamy efektowne filmy z drona. Tworzymy efektowne i niezwykle dynamiczne filmy z lotu ptaka. Nasze filmy z drona świetnie sprawdzą się przy prezentacji nieruchomości, w filmie promocyjnym regionu czy firmy, fabularnym, ślubnym, teledysku.

Zadzwoń na +48 505 716 689 lub napisz na info@polandonair.com

Bank ujęć lotniczych

0