Album POLSKA Z NIEBA – POLAND FROM THE SKY z dwiema statuetkami!

28.10.2022 w Uniwersyteckim Centrum Kultury w Białymstoku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w 30. Przeglądzie Książki Turystycznej i Krajoznawczej organizowanym przez PTTK (Polskie Towarzystwo Turystyki Krajoznawczej). Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że wydany nakładem POLAND ON AIR album POLSKA Z NIEBA otrzymał aż 2 nagrody! To III. Miejsce w kategorii albumów krajoznawczych, a także Wyróżnienie Rektora Uniwersytetu w Białymstoku. Bardzo dziękujemy za docenienie naszej pracy!

„Spojrzenie na świat z perspektywy ptaka zawsze fascynowało ludzi. Album POLSKA Z NIEBA stwarza okazję urzeczywistnienia tych pragnień”- czytamy w uzasadnieniu jury.

To dla nas duża duma i satysfakcja 🙂 POLSKA Z NIEBA powstała z naszego głębokiego poczucia misji i obowiązku. Projektem nie była zainteresowana Polska Organizacja Turystyczna, ani wiele innych instytucji i urzędów, na które liczyliśmy. Nasza działalność jest całkowicie oddolna i niezależna. Jeśli chcecie naszą twórczość oraz loty możecie to robić na https://patronite.pl/polandonair 🙂

Więcej informacji o konkursie: https://przegladksiazki.pttk.pl/

0