MikroMiasta

MikroMiasta to nowy sposób odkrywania i poznawania miast. Trójwymiarowe modele są jednocześnie mapą danego miejsca jak i obrazem, tworząc efektowne i oryginalne dekoracje biur i mieszkań. Powieszone na ścianie zmieniają się wraz z porą dnia, oświetleniem, czy innym kątem patrzenia na nie. Pobudzają wyobraźnię oraz intrygują.

Łącząc pasję do patrzenia na świat z powietrza z pasją do nowych technologii wpadliśmy na pomysł wydruku modeli naszych ulubionych miejsc w miniaturze. Od pomysłu do realizacji przeszliśmy długą drogę – poznając technologię druku 3D, szukając odpowiedniej skali, ale przede wszystkim opracowując dokładne modele Warszawy oraz Krakowa, wraz z ich budynkami czy rzeźbą terenu. Spędziliśmy dziesiątki godzin dopracowując poszczególne elementy miasta, żeby efekt był jak najlepszy.

MikroMiasta to ekskluzywne wydruki miast w 3D. Każde MikroMiasto przygotowujemy na zamówienie, a czas ich realizacji to od 1 do 4 tygodni. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która je tworzy.

Nasze MikroMiasta są szczegółowo drukowane biodegradowalnym filamentem PLA, precyzyjnie składane i oprawiane w efektowne ramy, a także starannie zapakowane do wysyłki. Obecnie posiadamy w ofercie 2 MikroMiasta – MikroWarszawę oraz MikroKraków.

Jeśli interesuje Cię inne miasto, inny fragment miasta, inne MikroMiasto, lub inny rozmiar obrazu – napisz na maciej.margas@polandonair.com.

0