Album o Warszawie

WARSZAWA Z LOTU PTAKA – WARSAW FROM A BIRD’S EYE VIEW

Z góry widać więcej. Szczególnie w mieście tak fascynującym jak Warszawa! Wznieś się z nami ponad dachy stolicy i spójrz na znane miejsca z innej perspektywy!

Format: 24 x 33 cm
Ilość stron: 192
Oprawa: Twarda
Opisy: po polsku i po angielsku
Rok wydania: 2022

“WARSZAWA Z LOTU PTAKA” to album, który pozwoli Ci odkryć stolicę Polski na nowo! Zachwyć się tajemniczymi układami, kształtami i detalami widocznymi tylko z powietrza, malowniczą Wisłą, ukrytymi przyrodniczymi skarbami oraz zabytkowymi nekropoliami. Odkryj wielkomiejskie oblicze “Syreniego Grodu” w zupełnie nowym świetle. Unikalne zdjęcia z lotu ptaka sprawią, że Warszawa zaskoczy Cię swoją urodą i różnorodnością.


W albumie znajdziesz fotografie wykonane na przestrzeni kilku lat, które uwieczniają Warszawę z różnych, fascynujących perspektyw. Zdjęcia przedstawiają Wisłę, Stare Miasto, tereny zieleni, nekropolie, wieżowce, ludzi oraz tętniące życiem ulice – wszystkie te elementy tworzą niepowtarzalny obraz stolicy.

To idealna propozycja dla miłośników Warszawy, którzy pragną odkrywać jej nieznane oblicza i wierzą, że miasto kryje jeszcze wiele tajemnic. Pozwól sobie na podróż po Warszawie z perspektywy, której wcześniej nie znałeś i zobacz, jak piękne i różnorodne może być nasze miasto.

149 zł + wysyłka 16-21 zł

 


Co znajduje się w albumie WARSZAWA Z LOTU PTAKA – WARSAW FROM A BIRD’S EYE VIEW?

Przykładowe strony:

Pobierz przykładowe strony z albumu w PDF:

Zamów za 599zł + Wysyłka (16-21 zł)O albumie Warszawa z lotu ptaka

W „Warszawie z lotu ptaka” prezentujemy różnorodne spojrzenie na miasto – skupiamy się na zbliżeniach poszczególnych miejsc i obiektów, panoramach, wykonaliśmy także dużo zdjęć typu top-down, o różnych porach roku, szukając ukrytych w mieście ciekawostek i detali.

Fotografie wykonujemy przy pomocy różnych statków powietrznych – samolotów, śmigłowców, dronów – w zależności od tego, o czym chcemy opowiedzieć. Zachęcamy do spojrzenia na Warszawę z wielu perspektyw – poza tym, że lotniczej – na przykład wielkomiejskiej, terenów zielonych,  nekropolii czy Wisły.

Uzupełnieniem tego albumu stanie się „Warszawa z Nieba”, w której zaprezentujemy szersze spojrzenie na miasto z powietrza.


MECENAS ALBUMU

Partnerzy Albumu:


W albumie znajdują się zdjęcia z ostatnich

5

lat

Album posiada

192

strony

Album zawiera

114

autorskich fotografii

Format albumu:

24x33cm

w twardej oprawie


Opinie o albumie:

Bardzo ładnie wydany

9 czerwca 2024

Album jest bardzo ładnie wydany i prezentuje interesujące fotografie miasta, w którym mieszkam na co dzień. Fajniej jest spojrzeć na Warszawę w inny sposób i ten album od POLAND ON AIR bardzo do tego inspiruje.

Michał

Piękny, ciekawy album

17 marca 2024

Piękny, ciekawy album. trzeba mieć oko, żeby wypatrzyć niektóre z pokazanych miejsc, i cierpliwość, żeby wyczekać niektóre zdjęcia. Warszawa potrafi jeszcze zaskoczyć 🙂

Hanna

Sporo kadrów naprawdę mnie zaskoczyło

12 lutego 2024

Ciekawe porównania tych samych miejsc o różnych porach roku, sporo kadrów naprawdę mnie zaskoczyło.

Monika Kalinowska

Niesamowite

31 grudnia 2022

Niesamowite spojrzenie na Warszawę!

Bartek

Coś idealnego

14 grudnia 2022

Wygląda, że zrobiliście coś idealnego. Gratulacje.

Sebastian

O autorach

 

Maciej Margas i Aleksandra Łogusz

Specjaliści od rzeczy niemożliwych. Wizjonerzy, miłośnicy fotografii, oraz widoków z wysokości.

On – autor najpopularniejszych filmów o Warszawie na YouTube. Za fotografię “Planeta Warszawa” otrzymał nagrodę Grand Press Photo. Lata kiedy tylko może – dronem, samolotem, śmigłowcem – czymkolwiek co wzbija się w powietrze i jest bezpieczne. Dla dobrego zdjęcia jest w stanie zrobić naprawdę dużo. Mimo to po każdej sesji będzie czuje niedosyt. Taki los perfekcjonisty 😉

Ona – z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania fotograf oraz promotor turystyki w różnych postaciach. W 2014 roku jej fotografia “Sen o Warszawie” otrzymała tytuł Zdjęcia Roku. Mistrzyni marketingu, promocji, zawsze z głową pełną pomysłów. Pokazuje pozytywną stronę Polski – jej piękno. Organizuje, publikuje, i pilnuje, żeby każdy album dotarł do swojego adresata 🙂

Dotychczasowe albumy o Polsce wydane przez POLAND ON AIR:

Płyta z muzyką Poland From The Sky by Wojciech Harasimowicz

Poland From The Sky to debiutancki minialbum Wojciecha Harasimowicza, złożony z 6 utworów skomponowanych na potrzeby naszych filmów na YouTube.

Zamów albumy w naszym sklepie internetowym – nie znajdziesz ich w sieciowych księgarniach 🙂

0