Wystawa Poland On Air

Wystawa zdjęć lotniczych POLAND ON AIR

Premiera długo wyczekiwanego albumu fotograficznego Poland On Air Macieja Margasa i Aleksandry Łogusz!

 

 

 

  • Ekspozycję 25 fotografii będzie można podziwiać między 3. a 18. grudnia br., codziennie w godz. 13:00-21:00

 

  • Wernisaż odbędzie się 2.12.18 o godz. 18:00 (liczba miejsc ograniczona!).

 

POLAND ON AIR to niezależny projekt fotograficzny MaciejMargas.com i Aleksandra Łogusz, oraz trzecia wystawa ich prac w Warsaw Trade Tower. Tym razem artyści, wykonali zdjęcia lotnicze 12 polskich miast by uczcić 100. rocznicę odzyskania przez nasz kraj Niepodległości, a także promować Polskę na świecie. W ciągu 15 miesięcy odbyli ponad 20 lotów fotografując m.in. Warszawę, Łódź, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Białystok, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Katowice, Bielsko-Białą, czy Toruń. Efekty pracy zaprezentują w Panorama Room na 35. piętrze WTT

 

Pracując na POLAND ON AIR marzyliśmy o tym, by album oraz wystawa zdjęć stały się wizytówkami już nie tylko Warszawy, ale całej Polski na świecie. Polski, która z lotu ptaka w pełni ukazuje swoje piękno oraz dumę. Chcieliśmy, by POLAND ON AIR pokazywało, że mimo wszelkich podziałów czy różnic, bardzo wiele nas łączy, i jesteśmy sobie dużo bliżsi niż nam się wydaje.​

 

Podczas wystawy będzie możliwość zamówienia wydruków zdjęć oraz zakupu albumów POLAND ON AIR.

poland on air album

O autorach:

  • Maciej Margas – 25-letni fotograf i operator filmowy. Laureat nagrody Grand Press Photo, wyróżniony w International Photography Awards. Autor najpopularniejszego filmu timelapse o Polsce – „WARSAW 24H timelapse”. Margas portretuje stolicę Polski od 2009 roku. Więcej prac można zobaczyć na http://maciejmargas.com oraz https://polandonair.com.

 

  • Aleksandra Łogusz – Autorka Zdjęcia Roku, oraz założycielka https://polandonair.com – wydawnictwa i sklepu internetowego specjalizującego się w wydrukach i publikacjach zdjęć wykonanych z wysokości.
    Razem prowadzą kanał na http://youtube.com/POLANDONAIR.

Najpierw Warszawa, potem cała Polska. Ostatnia ekspozycja prac Macieja Margasa i Aleksandry Łogusz w WTT odbyła się w kwietniu 2017 r. Pokazali oni wówczas zdjęcia stolicy wykonane z wysokości nawet 3500 metrów, które zrobili w ramach projektu Warsaw On Air. Wystawa odniosła spektakularny sukces, a album o tej samej nazwie znalazł odbiorców nie tylko w Polsce, ale na całym świecie, m.in. w Dubaju, Sydney, czy Nowym Jorku. Trafił on także w ręce brytyjskiej pary książęcej- księżnej Kate i księcia Williama. Zdjęcia lotnicze stolicy stały się dla wielu pretekstem do poznania historii miasta. Obraz Warszawy, nowoczesnej i rozwiniętej aglomeracji pozwolił też zwrócić uwagę obcokrajowców, stając się jedną z wizytówek Polski.

 

Partnerzy Wystawy:
Colliers, CM-Systems, Direct Communication

Organizatorzy Wystawy:
POLAND ON AIR, Warsaw Trade Tower

0