Warszawa – WARSAW ON AIR

WARSAW ON AIR – piękny nocny widok na warszawskie wieżowce w centrum miasta.

Wydruk z widokiem z lotu ptaka będzie efektowną i przyciągającą oko dekoracją biura oraz mieszkania – sypialni, kuchni, czy salonu. Nasze autorskie fotografie lotnicze zamówisz na papierze Fine Art, papierze perłowym, lub w formie fotoobrazu.   Dostępne rozmiary:

  • Fine Art – od 30×20 cm do 90×60 cm
  • Papier perłowy – od 30×20 cm do 150×100 cm
  • Fotoobraz – od 60×40 cm do 150×100 cm

Obraz na płótnie

Efektownie i oryginalnie

Do wydruku fotoobrazów wykorzystujemy wysokiej jakości, w 100% naturalne, grube bawełniane płótno. Dzięki drukowi pigmentowemu nasze obrazy na płótnie przetrwają wiele lat, są odporne na wilgoć, a także ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia.

Co istotne, fotoobraz jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Papier fotograficzny

Hahnemüle Photo Pearl 310g

Drobnoziarnisty papier o perłowej (półmatowej) powierzchni świetne oddaje szeroką przestrzeń kolorów naszych fotografii, dzięki czemu wydruki są żywe i świetne jakościowo.

Wydruki na papierze wysyłane są w kartonowej tubie.

Papier fine art

Solution Fine Art Ceramic Fibre 300g

Wybrany przez nas Papier Fine Art to szlachetne podłoże wykonane w 100% z alfacelulozy, o delikatnie błyszczącej, charakterystycznej fakturze. Wysoce wodoodporny, zachowuje standardy archiwalności.

Najwyższa jakość

Nasze w

Wydruki zamawiamy w zaufanej drukarni.

Niepowtarzane fotografie

Jesteśmy autorami wszystkich fotografii w naszej galerii. Dzięki temu masz pewność, że prace są jedyne w swoim rodzaju i unikatowe.

Z lotu ptaka

Wielkoformatowy wydruk fotografii lotniczych pozwala

Zainspiruj się:

POLAND ON AIR

Kim jesteśmy?

Papier Fine Art to szlachetne podłoże wykonane w 100% z alfacelulozy, o delikatnie błyszczącej, charakterystycznej fakturze. Wysoce wodoodporny, zachowuje standardy archiwalności

0