Album o Warszawie

WARSZAWA Z LOTU PTAKA – WARSAW FROM A BIRD’S EYE VIEW

Z góry widać więcej. Szczególnie w mieście tak fascynującym i nieoczywistym jak Warszawa! Wznieś się z nami ponad dachy stolicy i spójrz na zwykłe miejsce w niezwykły, inspirujący sposób – by już na zawsze zmienić sposób myślenia o otaczającej rzeczywistości.

Odkryj Warszawę z perspektywy ptaka! Nasza autorski album zabierze Cię w podróż nad sercem Polski, pozwalając doświadczyć miasta w zupełnie nowy sposób. Podziwiaj zmieniające się oblicza Stolicy o różnych porach dnia i roku. Z naszą książką odkryjesz nie tylko wielkomiejski puls Warszawy, ale również jej ciekawą historię i ukryte przyrodnicze skarby. A dzięki unikalnym zdjęciom z lotu ptaka, poznasz nieoczywiste zakątki miasta, które zaskoczą Cię swoim pięknem i różnorodnością.

Ten album to gratka dla miłośników Warszawy którzy wierzą

(i wiedzą), że w mieście jest jeszcze wiele do odkrycia!

Format: 24 x 33 cm
Ilość stron: 192
Oprawa: Twarda
Opisy: po polsku i po angielsku
ISBN: 978-83-947401-4-6

149 zł + wysyłka 16-21 zł

 


Co znajduje się w albumie WARSZAWA Z LOTU PTAKA – WARSAW FROM A BIRD’S EYE VIEW?

Przykładowe strony:

Pobierz przykładowe strony z albumu w PDF:

Zamów za 599zł + Wysyłka (16-21 zł)O albumie Warszawa z lotu ptaka

W „Warszawie z lotu ptaka” prezentujemy różnorodne spojrzenie na miasto – skupiamy się na zbliżeniach poszczególnych miejsc i obiektów, panoramach, wykonaliśmy także dużo zdjęć typu top-down, o różnych porach roku, szukając ukrytych w mieście ciekawostek i detali.

Fotografie wykonujemy przy pomocy różnych statków powietrznych – samolotów, śmigłowców, dronów – w zależności od tego, o czym chcemy opowiedzieć. Zachęcamy do spojrzenia na Warszawę z wielu perspektyw – poza tym, że lotniczej – na przykład wielkomiejskiej, terenów zielonych,  nekropolii czy Wisły.

Uzupełnieniem tego albumu stanie się „Warszawa z Nieba”, w której zaprezentujemy szersze spojrzenie na miasto z powietrza – także w kontekście historycznym.


MECENAS ALBUMU

Partnerzy Albumu:


W albumie znajdują się zdjęcia z ostatnich

5

lat

Album posiada

192

strony

Album zawiera

114

autorskich fotografii

Format albumu:

24x33cm

w twardej oprawie


Opinie o albumie:


O autorach

 

Maciej Margas i Aleksandra Łogusz

Specjaliści od rzeczy niemożliwych. Wizjonerzy, miłośnicy fotografii, oraz widoków z wysokości.

On – autor najpopularniejszych filmów o Warszawie na YouTube. Za fotografię „Planeta Warszawa” otrzymał nagrodę Grand Press Photo. Lata kiedy tylko może – dronem, samolotem, śmigłowcem – czymkolwiek co wzbija się w powietrze i jest bezpieczne. Dla dobrego zdjęcia jest w stanie zrobić naprawdę dużo. Mimo to po każdej sesji będzie czuje niedosyt. Taki los perfekcjonisty 😉

Ona – z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania fotograf oraz promotor turystyki w różnych postaciach. W 2014 roku jej fotografia „Sen o Warszawie” otrzymała tytuł Zdjęcia Roku. Mistrzyni marketingu, promocji, zawsze z głową pełną pomysłów. Pokazuje pozytywną stronę Polski – jej piękno. Organizuje, publikuje, i pilnuje, żeby każdy album dotarł do swojego adresata 🙂

Dotychczasowe albumy o Polsce wydane przez POLAND ON AIR:

Płyta z muzyką Poland From The Sky by Wojciech Harasimowicz

Poland From The Sky to debiutancki minialbum Wojciecha Harasimowicza, złożony z 6 utworów skomponowanych na potrzeby naszych filmów na YouTube.

Zamów albumy w naszym sklepie internetowym – nie znajdziesz ich w sieciowych księgarniach 🙂

0