(Polski) Wystawa zdjęć lotniczych POLAND ON AIR

Wystawa Poland On Air

(Polski) Wystawa zdjęć lotniczych POLAND ON AIR

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Premiera długo wyczekiwanego albumu fotograficznego Poland On Air Macieja Margasa i Aleksandry Łogusz!

 

 

 

  • Ekspozycję 25 fotografii będzie można podziwiać między 3. a 18. grudnia br., codziennie w godz. 13:00-21:00

 

  • Wernisaż odbędzie się 2.12.18 o godz. 18:00 (liczba miejsc ograniczona!).

 

POLAND ON AIR to niezależny projekt fotograficzny MaciejMargas.com i Aleksandra Łogusz, oraz trzecia wystawa ich prac w Warsaw Trade Tower. Tym razem artyści, wykonali zdjęcia lotnicze 12 polskich miast by uczcić 100. rocznicę odzyskania przez nasz kraj Niepodległości, a także promować Polskę na świecie. W ciągu 15 miesięcy odbyli ponad 20 lotów fotografując m.in. Warszawę, Łódź, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Białystok, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Katowice, Bielsko-Białą, czy Toruń. Efekty pracy zaprezentują w Panorama Room na 35. piętrze WTT

 

Pracując na POLAND ON AIR marzyliśmy o tym, by album oraz wystawa zdjęć stały się wizytówkami już nie tylko Warszawy, ale całej Polski na świecie. Polski, która z lotu ptaka w pełni ukazuje swoje piękno oraz dumę. Chcieliśmy, by POLAND ON AIR pokazywało, że mimo wszelkich podziałów czy różnic, bardzo wiele nas łączy, i jesteśmy sobie dużo bliżsi niż nam się wydaje.​

 

Podczas wystawy będzie możliwość zamówienia wydruków zdjęć oraz zakupu albumów POLAND ON AIR.

poland on air album

O autorach:

  • Maciej Margas – 25-letni fotograf i operator filmowy. Laureat nagrody Grand Press Photo, wyróżniony w International Photography Awards. Autor najpopularniejszego filmu timelapse o Polsce – “WARSAW 24H timelapse”. Margas portretuje stolicę Polski od 2009 roku. Więcej prac można zobaczyć na http://maciejmargas.com oraz https://polandonair.com.

 

  • Aleksandra Łogusz – Autorka Zdjęcia Roku, oraz założycielka https://polandonair.com – wydawnictwa i sklepu internetowego specjalizującego się w wydrukach i publikacjach zdjęć wykonanych z wysokości.
    Razem prowadzą kanał na http://youtube.com/POLANDONAIR.

Najpierw Warszawa, potem cała Polska. Ostatnia ekspozycja prac Macieja Margasa i Aleksandry Łogusz w WTT odbyła się w kwietniu 2017 r. Pokazali oni wówczas zdjęcia stolicy wykonane z wysokości nawet 3500 metrów, które zrobili w ramach projektu Warsaw On Air. Wystawa odniosła spektakularny sukces, a album o tej samej nazwie znalazł odbiorców nie tylko w Polsce, ale na całym świecie, m.in. w Dubaju, Sydney, czy Nowym Jorku. Trafił on także w ręce brytyjskiej pary książęcej- księżnej Kate i księcia Williama. Zdjęcia lotnicze stolicy stały się dla wielu pretekstem do poznania historii miasta. Obraz Warszawy, nowoczesnej i rozwiniętej aglomeracji pozwolił też zwrócić uwagę obcokrajowców, stając się jedną z wizytówek Polski.

 

Partnerzy Wystawy:
Colliers, CM-Systems, Direct Communication

Organizatorzy Wystawy:
POLAND ON AIR, Warsaw Trade Tower

0